( signováno vlevo dole, datováno 58, stav původní)
rozměr ve výřezu: 29 x 41 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 29 x 41 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5470