čas serveru: 23:30:50

Robert Jiran

Název: Ležící akt

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2023, na zadní straně autorské razítko, stav perfektní )
přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 11 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5493