čas serveru: 20:34:25

M. Carlin

Název: Růže v zahradě

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, stav slušný )
původ: Francie

Rozměr: 91 x 61 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5494