čas serveru: 15:45:14

František Florian

Název: Gaboun Dance

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 100 x 120 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 5599

10 000 Kč 06.12.2023 15:25:10