čas serveru: 10:18:29

Josef Kilián

Název: Jihočeská krajina

Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 1962, stav původní )

Rozměr: 36 x 70 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5600