čas serveru: 15:56:21

Theodor Lindner

Název: Přístav

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, bohatě zdobený rám, stav slušný )
Theodor Lindner ( * 1882 Düsseldor, † 1956 tamtéž )
navštěvoval v letech 1902-1904 düsseldorfskou Uměleckoprůmyslovou školu. Ve své tvorbě se věnoval hlavně žánrové tvorbě s náměty ze života 18. a první polovině 19. století.

Rozměr: 80 x 100 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5615