Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 32 x 39 cm
Rozměr: 32 x 39 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5636