čas serveru: 05:27:38

Název: Romantická krajina

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5646