čas serveru: 16:28:58

Jaroslav Král

Název: Zátiší s nožem a ovocem

Tužka / pastel / papír
( signováno vlevo dole, datováno 1930, stav původní )
rozměr ve výřezu: 28 x 22 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 28 x 22 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5732