čas serveru: 00:32:19

Vladimír Jandejsek

Název: Signál

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1973-6, stav slušný )

Rozměr: 25 x 24 cm

Aktuální cena: 14 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5750