čas serveru: 09:04:41

M. Bouda

Název: Horký den

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 08, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 33 cm
číslováno 13/150
rámováno pod sklem

Rozměr: 30 x 33 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5767