čas serveru: 16:21:25

Jaroslav Král

Název: Ilustrace I.

Kresba / Tuš
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 21 x 19 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 21 x 19 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5789

1 500 Kč 16.01.2024 23:05:38