čas serveru: 07:24:42

Vilém Plocek

Název: Nákladní loď

Tempera / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1993, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5872