Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1985, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 42 x 29 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5884