čas serveru: 00:42:36

Robert Jiran

Název: Drink na pláži

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 14 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5926