Tuš / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1941, stav původní )
rozměr ve výřezu: 22 x 16 cm
Rozměr: 22 x 16 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5979
1 000 Kč | 29.02.2024 16:44:05 |