Litografie
( signováno vlevo dole, datováno 1926, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 30 x 21 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 5998
200 Kč | 26.03.2024 21:42:00 |