Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1928, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 30 x 39 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 5999
400 Kč | 26.03.2024 12:11:37 |