Olej/ plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1931, stav původní )
Rozměr: 53 x 100 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 060
400 Kč | 17.06.2019 19:58:36 | |
300 Kč | 17.06.2019 12:22:43 |