Olej / sololit
( signováno dole uprostřed, datováno 1994, stav slušný )
Rozměr: 77 x 40 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6019
1 600 Kč | 27.03.2024 20:39:38 | |
1 500 Kč | 26.03.2024 07:24:24 |