Kresba / tužka / pastel
( signováno vpravo dole, datováno 85, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 19,5 x 26 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 19,5 x 26 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6079