Akvatinta
( signováno vpravo dole, datováno 1927, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 29 x 24 cm
Rozměr: 29 x 24 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6131
600 Kč | 18.06.2024 20:03:42 | |
500 Kč | 03.06.2024 14:20:38 |