čas serveru: 14:38:43

František Blažíček

Název: Zkrátka elegán

( signováno vpravo dole, datováno 2008, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 49 x 34 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 49 x 34 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6138