čas serveru: 22:27:54

Název: Zlatá ulička

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 60 cm

Aktuální cena: 18 600 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 0 dnů 22 hodin 32 minut 5 vteřin

Id aukce: 6148

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)