čas serveru: 12:31:37

Název: Svatý Bican

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6149