čas serveru: 03:34:31

V.V. Novák

Název: Vesnice na Vltavě před zatopením

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- dvojí obraz ( na zadní straně )

Rozměr: 50 x 97 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 6156