Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- dvojí obraz ( na zadní straně )
Rozměr: 50 x 97 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6156