Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 1979, stav slušný )
Rozměr: 53 x 104 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6161
2 100 Kč | 17.06.2024 21:25:51 | |
2 000 Kč | 14.06.2024 22:53:04 |