čas serveru: 05:39:53

Gustav Macoun

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, kvalitní dobový rám, plátkové zlato, na místech lehce poškozeno, stav slušný )

Rozměr: 70 x 86 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 6165