Pastel
( signováno vpravo dole, přípis na zadní straně, vyřezávaný rám, stav původní )
rámováno pod sklem
Jaroslav Šimůnek
narodil se 14.2.1872 v Praze
zemřel 23.12.1939 v Kouřimi
maloval převážně pražská zákoutí a snažil se vystihnout zvláštní krásy Prahy
Rozměr: 19 x 26 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6217