Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Vladimír Havel 1904 - 1986
narozen v Malšovicích. Studoval v Hradci Králové na odborné škole pro umělecké zpracování kovů a dále na pražské AVU u prof. Nejedlého.
Rozměr: 55 x 66 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6258