čas serveru: 05:38:02

Název: Aviatici

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 27 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6278