čas serveru: 09:22:30

Název: Malá Strana

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2024, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 47 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6279