čas serveru: 05:23:13

Jaroslav Štika

Název: Tanečnice

Kombinovaná technika / papír
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 55 x 41 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 55 x 41 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6288