čas serveru: 09:41:29

Josef Jelínek

Název: Dívka s knihou

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1911, obraz odborně vyčištěn, dekorativní rám ( plátkové zlato ), stav perfektní )

Rozměr: 54 x 35 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 6306