Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1912, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 20 x 30 cm
Aktuální cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 637