čas serveru: 09:35:32

Název: Tučňáci v Praze

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 24, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6404