čas serveru: 09:24:18

Pavel Švácha

Název: Zámek Karlova Koruna / Chlumec nad Cidlinou

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 2024, volný list, ruční papír, stav slušný )

Rozměr: 38 x 48 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 6408

2 000 Kč 24.09.2024 20:33:27