čas serveru: 09:28:39

Název: Kráska z Malagy

( signováno vlevo dole, datováno 2014, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6454