čas serveru: 07:15:58

Josef Čoban

Název: Ulice

( signováno vpravo uprostřed, datováno 84, stav slušný )
- rámováno pod sklem

Rozměr: 29 x 20,5 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6478