čas serveru: 09:35:47

René Brožkovec

Název: Love´s a loaded gun

Olej / dřevotříska
( signováno vpravo dole, datováno 1997, stav původní )

Rozměr: 100 x 180 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6483