čas serveru: 09:26:33

Rudolf Linhart

Název: Za cihelnou / Chrudim / Od západu

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1933, stav slušný )
- na zadní straně studie

Rozměr: 17 x 24 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6485