Olej / plátno / sololit
( nesignováno, dekorativní rám, stav slušný )
Rozměr: 47 x 55 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
17 dnů
14 hodin
51 minut
56 vteřin
( 22.10.2024 20:18:00 )
Id aukce: 6493
2 500 Kč | 24.09.2024 22:41:20 |