čas serveru: 21:59:48

Weigert

Název: Pohled do krajiny

Olej / plátno / sololit
( nesignováno, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 47 x 55 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6493