Olej / plátno / malířská lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1938, stav slušný )
Rozměr: 37 x 45 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
17 dnů
14 hodin
58 minut
58 vteřin
( 22.10.2024 20:26:00 )
Id aukce: 6496