čas serveru: 19:57:58

Milan Staněk

Název: Mrtvé ptáče

Olej / koláž / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 85, stav slušný )
- na zadní straně autorský štítek

Rozměr: 122,5 x 105,5 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6504