Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 68 x 50 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
17 dnů
15 hodin
17 minut
56 vteřin
( 22.10.2024 20:38:00 )
Id aukce: 6520