Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1995, stav slušný )
Rozměr: 35 x 28 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
17 dnů
15 hodin
2 minut
44 vteřin
( 22.10.2024 20:20:00 )
Id aukce: 6525