Olej / sololit
( signováno dole uprostřed, datováno 14, stav slušný )
- nerámováno
Rozměr: 62 x 34 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
17 dnů
15 hodin
13 minut
49 vteřin
( 22.10.2024 20:28:00 )
Id aukce: 6530
100 Kč | 26.09.2024 22:04:51 |