čas serveru: 20:11:03

Antonín Kroča

Název: Vegetace II.

Olej / sololit
( signováno dole uprostřed, datováno 14, stav slušný )
- nerámováno

Rozměr: 61 x 30 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6531