čas serveru: 19:54:59

Mikoláš Aleš

Název: Studie dragounů - Kraj práchenský

Perokresba / papír
( nesignováno, rukopis, stav původní )
vzadu " z pozůstalosti Mikuláše Alše, Maryna Svobodová-Alšová
rozměr ve výřezu: 20 x 14,5 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 20 x 14,5 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6546